SYSTEMY MEBLI NA WYMIAR

Decydując się na meble na wymiar można stworzyć projekt zestawu mebli dowolnego koloru, wymiaru i detalu. Atutem jest skorzystanie z porad doświadczonych fachowców, którzy przyjadą, wymierzą pomieszczenie, doradzą najlepszą aranżację przestrzeni, pomogą wybrać materiały i zestawić je ze sobą, aby zbudować funkcjonalną całość. Wsparcie to można otrzymać jeszcze na etapie wspólnego planowania zagospodarowania pomieszczenia, są to dodatkowe korzyści, których nie można otrzymać kupując gotowe meble w sklepie.

Producenci materiałów i podzespołów do realizacji mebli na wymiar posiadają w swojej ofercie najszerszy wybór ciekawych materiałów i komponentów, z których można wytworzyć oryginalne funkcjonalnie meble do każdego wnętrza. To, gdzie i jak ich użyjemy, zależy tylko od naszej wyobraźni.
Wykonując meble na zamówienie można poprosić o próbki materiałów, aby w spokoju samemu przekonać się, czy wybrany kolor i dekor faktycznie pasuje do pomieszczenia i jego otoczenia.

Poniżej przedstawiamy najbardziej cenionych producentów, z których materiałów korzystamy do produkcji mebli – najlepszej jakości płyt, akcesoriów i okuć.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów realizacji.
  • Indywidualny projekt
  • Idealne wykorzystanie przestrzeni
  • Oryginalność stylu i koloru
  • Dowolność materiałów
  • Personalizacja funkcjonalności
okucia blum

okucia hafele

peka meble i akcesoria kuchenne

egger płyty meblowe

pfleiderer płyty dekory laminaty

akcesoria meblowe GTV

okucia hettich

okucia hettich

kronospan płyty meblowe i dekory

swisskrono materiały dla meblarstwa

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Masz projekt do realizacji?

Zapraszamy do kontaktu

Pomysł

Projekt

Wdrożenie

Serwis